Aslan Burcu Günlük Burç

31 Ağustos 2016 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Burç

Aslan Burcu Günlük Burç

Bugünden itibaren 6 ay içinde, Mart ayında tecrübelerinden faydalandığınız kişilere yine ihtiyaç duyabilirsiniz. Yukarıda yazdığımız konulara benzer başlıklar tekrar gündeme gelebilir. Alacak verecek meseleleri, krediler, sözleşmeler veya anlaşmalar esnasında detaycı olmanız ve dökümanları dikkatle incelemeniz gerekiyor. Borç veya kredi almak için biraz daha beklemenizde fayda var, ama borçları tahsil etme şansı bulabilirsiniz.Bu hafta meydana gelecek Başak burcundaki Güneş Tutulması'nın etkilerini haftalık yazımda bulabilirsiniz. Sağlık ve sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Günlük Burç Milliyet

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Otorite figürleriyle hassas durumlar oluşabilir. Sorumlu olduğunuz konularda daha yoğun tecrübeler içinde olabilirsiniz. Sizin için güzel şeylere zaman ayırabilirsiniz. Duygusal açıdan ani gelişmeler meydana gelebilir. Risk almaya açık olabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Sabah

Ay burcunuzda ilerliyor ve Merkür’ geri gitmeye başlıyor.. Yeni başlangıçların her zaman gerginlik getirdiğini sizde biliyorsunuz. Bugün maddesel güvenliğiniz ön planda olacak ve kan bağı olduğunuz kişilerle tartışacağınız konularda onlara da söz hakkı vermeli ve hiç kimseyi görmezlikten gelmemelisiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Vatan

Aslan Burcu Günlük Burç Posta

Günlük Burç

Aslan Burcu Günlük Burç Takvim

Fazla titiz davranarak detaycı bir tavırdasınız. Bu durumda kendinizi de mutsuz edebilirsiniz. Olaylara karşı olduğu gibi bakmayı öğrenmelisiniz. Çevreniz de bunu istiyor.

31 Ağustos 2016 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Burç. Aslan burcu 31 Ağustos 2016 Çarşamba günlük burç yorumları. Aslan Burcu Günlük Burç.