Günlük Burç Aslan Burcu

Günlük Burç Aslan Burcu 21 Ağustos 2014 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu Güne keyifli başlayacaksınız ve günün ilk yarısı sizin için hareketli geçecek. Güne keyifli başlayacaksınız ve günün ilk yarısı sizin için hareketli geçecek. Sevdiğiniz ile ilgili karmaşık duygularınız olabilir fakat bunun üzerinde fazla durmayacaksınız ve dikkatinizi kendi isteklerinize odaklayacaksınız. Sevdiğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz. Yabancılar ile kuracağınız ilişkiler hayata bakış açınızı değiştirmenize yardımcı olabilir ve olaylara çok daha farklı açılardan bakabilirsiniz. İlişkilerinizi sorgulayabilirsiniz ve özellikle yakınlarınızın yaşadığı ilişkiler duygularınızın derinleşmesine neden olabilir. Fakat kendinizi daha özgür hissettiğiniz bir dönemdesiniz ve eskiden önemsediğiniz şeyler sizi rahatsız etmeyecek.

Burçlar - Aslan Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Burçlar - Aslan Burcu

Çevrenizde size yardım edecek ve enerjinizi sizin için kullanacak arkadaşlarınız olacaktır. Girdiğiniz topluluklarda doğal cazibenizi kullanacak ve isteklerinizi hızla yaşama geçireceksiniz. Fakat karşı cinsin ilgisiyle, istemediğiniz aşklara sürüklenebilirsiniz. Bulunduğunuz şartları değiştirmek yerine çevresel alışkanlıklara uyum göstermelisiniz.

Burçlar - Aslan Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Burçlar - Aslan Burcu

Sosyal yaşamınızı veya kariyerinizi ilgilendiren bazı olanaklar veya planlar gerçekten süper bir fırsat anlamına geliyor olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Hayatlarımızda yapmak istediğimiz değişikliklerin veya ilerlemek istediğimiz konuların istenilen şekilde ilerlemesini sağlayacak rüzgar arkamızda! Dolayısıyla, hayat değiştirici (ev, iş, okul, özel yaşam v.b alanlarda)düşünceler ve planlar dikkat gerektiriyor. Gaza basıyor, vites yükseltiyor ve engelsiz şekilde ilerliyoruz. Tek sorun hangi plan ve projeyi ön plana almak gerektiğine karar vermek olacak. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Burç Yorumları

Burçlar - Aslan Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Burçlar - Aslan Burcu

Arkadaşlarınızla bir aradayken sözünüzü dinleyen ve de fikirlerinize değer veren insanların ayrımını iyi yapın. Sadece konuşan ve de dinlemeyi beceremeyen insanlar sizin için ruhen yorucu olabilir. Boşa enerji tüketmeyin.

Burçlar - Aslan Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Burçlar - Aslan Burcu

TUTUMLU olup hesap yapacaksınız. Keşke uzun bir süre bu modunuzu devam ettirebilseniz. 2015 yılında yatırımlarınız devam edecek.

Burçlar - Aslan Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Burçlar - Aslan Burcu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.