Günlük Burç Aslan Burcu

Günlük Burç Aslan Burcu 19 Nisan 2015 Pazar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu Güne heyecanlı başlayacak ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik konulara odaklayacaksınız. Kendiniz ile ilgilenebilir, güzellik, estetik, sağlık ve yeni teknolojinin sunduğu gençlik yöntemlerini araştırabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Sürpriz davetler alabilir, ilginç organizasyonlara katılabilirsiniz. Eğlenceli ortamlar, hareketli ve değişik toplantılar sizi heyecanlandıracak ve yaratıcı gücünüzü uyandıracak. Fikirleriniz ve yapıcı tutumunuz ile çevrenizi etkileyebilir, dikkat çekici olabilirsiniz. Bugün kendinizi güçlü hissedeceksiniz.

Burçlar - Aslan Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Burçlar - Aslan Burcu

Burçlar - Aslan Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Burçlar - Aslan Burcu

Tolere edilmesi zor durumları kabul edilebilir şekle sokma çabası oldukça yorucu olabileceği gibi, ortaya çıkacak sonuçlar da bir o kadar rahatsız edici olabilir. Önümüzdeki iki günü bu durumun bilincinde planlamanın faydasını görebilirsiniz.

Günlük Burç

Burçlar - Aslan Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Burçlar - Aslan Burcu

Bugün girdiğiniz ortamlarda sesinizi biraz fazla yükseltme ihtimaliniz var. Görüşlerinizi kabul ettirmek için fazla ısrarcı olmayın. Çok fazla konuşmak ve diğerlerini bastırmak sizi haklı çıkarmaz. Dinlemeyi de ihmal etmeyin.

Burçlar - Aslan Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Burçlar - Aslan Burcu

Kartınız Felaket... İlişkilerinizi batağa sürüklüyor gibi bir haliniz var ve bundan pişmanlık duymuyorsunuz. Karakteriniz ve benliğiniz sizin için her şey. Egolarınız çok baskın.

Burçlar - Aslan Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Burçlar - Aslan Burcu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.