Aslan Burcu Günlük Burç

30 Mart 2017 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç

Aslan Burcu Günlük Burç

Duygusal anlamda motive bir gündesiniz. Yanlış nedenlere dayalı değişiklikler yapmak doğru olmayabilir. Olayları doğru değerlendirmeli, daha alçak gönüllü olmalı ve maddi anlamda kendinizi garantiye alacak uzun vadeli yatırımlar ya da adımlar üzerine düşünmelisiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Milliyet

Bugün iş hayatınızla güçlü kişilerle görüşmeler sağlayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde yeni başlangıçlar olabilir. Gün içindeki sıkışıklıkların keyfinizi bozmasına izin vermemelisiniz. Duygusal olarak mücadele içinde olabilirsiniz. Üstlerinizle ilgili konulara daha sakin yaklaşmaya çalışın. Hedeflerinize ulaşmak için çaba göstermeniz gerekebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Sabah

Aşk hayatında sürprizlerle dolu bir gün seni bekliyor. Sevdiğin limanda dinlenip huzur bulabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Vatan

Merkür alacağınız kararlar konusunda önemli aşamaya neden olacak. Hızlı düşünecek ve bazı olaylar kesinlik kazanacak.. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını görmek, yeni atılımlarınız için hızlı bir katalizör görevi üstlenecek.

Aslan Burcu Günlük Burç Sözcü

Mesleki ortamınızda sizden seviye olarak daha alttaki kişilere karşı daha hoşgörülü ve affedici olduğunuzu fark edebilirsiniz. İş yerinizdeki iletişiminizde gözle görülür bir insaniyet ve güven duygusu hissedilecektir. Günlük Burç

Aslan Burcu Günlük Burç Takvim

Gergin bir gün. Aile içinde olumsuz giden bazı sıkıntılarınız olabilir ancak bu olumsuzlukları hazırlayan siz gibisiniz. Ani çıkışlarınız sıkıntı vermekte.

30 Mart 2017 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç. Aslan burcu 30 Mart 2017 Perşembe günlük burç yorumları. Aslan Burcu Günlük Burç.