Günlük Burç Aslan Burcu

Günlük Burç Aslan Burcu 27 Şubat 2015 Cuma Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Burçlar - Aslan Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Burçlar - Aslan Burcu

Bugün, aktivitenizin yüksek olduğu bir gün. Kariyer gezegeninizle para gezegeninizden olumlu etkileşimler alıyorsunuz. Hedefleriniz konusunda belirleyici olmaya devam ederken, içinde bulunduğunuz çevreye karşı ikna edici tavırlar sergilemeye özen göstereceksiniz. Fazla çalışarak vücudunuza yüklenmemelisiniz.

Burçlar - Aslan Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Burçlar - Aslan Burcu

Doğru olduğunu düşündüğünüz olaylarla ilgili tekliflerde veya önerilerde bulunabilir ve aradığınız desteği bulabilirsiniz. Ancak, bu esnada olabildiğince gerçekçi olmanız gerekiyor. Elinize geçecek bilgiler seyahat, eğitim veya iletişim başlıklarında faydalı gelişmelerin önünü açabilir. En iyi anlaşma sunulana kadar bekleyin. Son olarak sizi zorlayan bir durum(ilişki, iş birliği, aşk v.b) sizin istediğiniz şekilde sonuçlanabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Mars ve Satürn arasındaki olumlu açı ve Güneş Neptün kavuşumu adım atacağımız işlerde son derece istekli ve hevesli olacağımızı, girişkenliğimizin artacağını gösteriyor. Ancak, bir o kadar da hayalci olabileceğimiz, yanıltıcı etkilere açık bir gündeyiz. Aslında zihnimiz hızlı çalışıyor, ama yanılgıya açık kararlarımız da olabilir, yanlış değerlendirmeler yapabiliriz veya yanıltıcı kişilerle karşılaşabiliriz. Değişken koşullar ve fikirler ön planda ve kadersel etkiler devreye giriyor. Dolayısıyla olumlu etkilerden maksimum faydalanabilmek için detaycı düşünmeyi ihmal etmemeliyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Burç

Burçlar - Aslan Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Burçlar - Aslan Burcu

Burçlar - Aslan Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Burçlar - Aslan Burcu

Burçlar - Aslan Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Burçlar - Aslan Burcu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.