Aslan Burcu Günlük Burç

1 Mayıs 2016 Pazar Aslan Burcu Günlük Burç

Aslan Burcu Günlük Burç

Enerjinizi en iyi şekilde değerlendirmenizi sağlayacak, mücadele gerektiren işlere veya planlara zaman harcayabilirsiniz. Kendinizi gösterebilir, dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Aşırı özgüveninizi dengelemeniz durumunda kıskanç tavırları olan kişilerle baş etmeniz daha kolay olabilir. Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz destekleniyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Fikir alışverişlerini, sosyal planları, yeni öğrenilecek bilgileri, hümanist tavırları ön plana çıkartan bir gündeyiz. Akşam saatlerinden itibaren hedeflerimize ulaşma konusunda kararlı şekilde ilerleyebiliriz. Tecrübeli veya yaşça büyük kişilerle iletişim artabilir. Geceye doğru saatlerde ise, farklı şeyler deneyebilir, yenilikçi bir ruh halinde olabiliriz. Sıradan şeyler ilgimizi çekmeyecektir. Bugün Boğa burcuna geçiş yapan Venüs ise, estetik, güzellik, sanat, yaratıcı işler, zevke düşkünlük, keyif veren aktiviteler ya da ilişkilerde sadakat, istikrar, güven ve kalıcılık temalarının önümüzdeki günlerde ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Günlük Burç Milliyet

Bugün karşınızdakileri daha iyi dinlemeye özen göstermelisiniz. Kimi zaman kafa karıştırıcı durumlar olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Sabah

Bugün karşıt burcunuz Koç’ta ilerleyen Ay sayesinde romantikleşip, duygusallığınız ön plana çıkması bekleniyor. Kafanız biraz karışabilir ve yollarla ilgili ilginç gelişmeler gündeme gelebilir. Marsın bulunduğu konum, kişisel öfkelerinizi dengeleme konusunda size sorun yaratabilir. Bugün kısa vade çözümlere ihtiyacınız var.

Aslan Burcu Günlük Burç Vatan

Aslan Burcu Günlük Burç Posta

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.Günlük Burç

Aslan Burcu Günlük Burç Takvim

Düş kırıklığı yaşıyorsunuz ancak kötü anılarınızdan kurtulmanız da şart. Ama merak etmeyin aşk konusundaki şansızlığınız devam etmeyecek.

1 Mayıs 2016 Pazar Aslan Burcu Günlük Burç. Aslan burcu 1 Mayıs 2016 Pazar günlük burç yorumları. Aslan Burcu Günlük Burç.