Günlük Burç Aslan Burcu

Günlük Burç Aslan Burcu 26 Temmuz 2014 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu Güne keyifli başlayacaksınız. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyduğunuz bir dönemdesiniz. Ancak sabırlı davranacaksınız ve kendinizi göstermek için fazla uğraşmayacaksınız. Aslında ciddiye alınmak istiyorsunuz fakat artık tarzınızı değiştirmeyi başaracaksınız ve böylece daha sakin davranacaksınız. Aslında içinizde büyüyen isyankar duygular olabilir. Fakat şimdilik gelişmeleri bekleyebilirsiniz. Ortaklık veya evlilik benzeri konular ilginizi çekecek. Ayrıca istemediğiniz halde sürdürdüğünüz ilişkileri bitirebilirsiniz.
 

Burçlar - Aslan Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Burçlar - Aslan Burcu

Duygu yüklü bulutlar içinde adımlar atmak size pek yaramıyor. Bu nedenle temkinli davranışlar içinde olmak, bir sonraki adımınızın emin ve güven içinde olmasını sağlayacaktır. Dolayısıyla, daha stressiz bir ruh durumunda olacaksınız. İştahınızın yerinde olması nedeniyle formunuzu korumak için yiyeceklere biraz dikkat etmelisiniz.

Burçlar - Aslan Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Burçlar - Aslan Burcu

Aslında düşündüğünüz alanlarda veya yönde olmasa da, ciddiye alınması gereken profesyonel teklifler alabileceğiniz günler. Ani tepkiler vermeye de hazır olduğunuz zamanlardasınız. Ancak, ani hareketlerde bulunmadan önce olası sonuçlarını hesaplamanızda fayda var. Bazı bilgileri saklayan kişiler, endişelerinizi paylaşmanız veya sorular sormanız noktasında kritik önem taşıyor olabilir. Belirsizlikler söz konusu. Tüm burçlar için gün geneli: Sanatsal, kişisel, ticari, profesyonel veya duygusal içerikli harika fikirleriniz olabilir. Bu fikirleri pratiğe dökmeniz durumunda hayranlık kazanacağınız veya takdir görebileceğiniz günlerdesiniz. Enerjinizi neler yapabileceğiniz üzerine konuşmaya harcamak yerine, neler yapabileceğinizi göstermeye harcamanız daha doğru olacaktır. Yapma ve ortaya koyma zamanı! Ancak, aceleci veya tahammülsüz olabiliriz. Karar alırken dikkatli tartmak gerekebilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Burç Yorumları

Burçlar - Aslan Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Burçlar - Aslan Burcu

Hiçbir kötü niyet barındırmayan hareketlerin bile tepki çekebileceği etkiler altındasınız. Laf anlatmak yerine kendinizi mümkün olduğunca serbest bırakmaya çalışın bugün. Kendi kendinize kalmak çok daha iyi gelebilir.

Burçlar - Aslan Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Burçlar - Aslan Burcu

BİR yakınınızın sağlığı ile alabileceğiniz haberler keyfinizi kaçıracak. Bu konuda aile içinde bir toplantı gerçekleştirebilirsiniz.

Burçlar - Aslan Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Burçlar - Aslan Burcu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.