Aslan Burcu Günlük Burç

27 Ekim 2016 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç

Aslan Burcu Günlük Burç

Sizden bazı bilgi ya da haberleri gizleyen kişiler olabilir. Kulaktan dolma bilgilerle hareket etmemenizde ve düşüncelerinizi paylaşmamanızda fayda var. Aşk hayatınıza ve sevgi temalı ilişkilerinize öncelik vermelisiniz. Çekiciliğiniz zirvedeyken yeni ve özel buluşmaları hızlandırmak uygun olabilir.Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli:Ev, aile, ülke ve ulusal başlıklı konular bugün de ön planda olabilir. Sabah saatlerinde beklenmedik gelişmeler, gergin ortamlar, stresli durumlar veya saldırgan kişilerle uğraşılabilir. Ani tepkiler vermekten, acele hareketlerden veya hızlı kararlar almaktan özellikle sakınmakta ve dikkatli konuşmakta fayda var. Değişen durumlar, aniden oluşan gelişmeler ya da farklı fikirler ve yaklaşımlar planlarda da değişikliklere neden olabilir. İkili ilişkiler veya iş birlikleri hassaslaşabilir ya da meydan okumalar veya rekabet ortamları söz konusu olabilir, ilişkiler iyi yönetilmeli. Gece saatleri, ise tam tersi sevgi temalı ilişkileri besleyen ve kuvvetlendiren romantik etkiler devrede olacak. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Günlük Burç Milliyet

Bugün parasal kaynaklarınızla ilgili konularda yeni kararlar alabilirsiniz. Yetenekli olduğunuz konularda şanslı olabilirsiniz. Ön görmekte zorlandığınız konular olabilir. Gelecek yönünde planlar gündeme gelebilir. Tutkulu olduğunuz konularda stresler yaşanabilir. İfadelerinizi kontrol etmenizde fayda var. Bazı içsel süreçler yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Sabah

Duygusal değişimlere açık bir gün içinde olmanıza rağmen, bilinçaltınızda sizi sıkan düşüncelerinizden bir türlü kurtulamıyorsunuz. Bugün partnerinizle gideceğiniz ortamlarda gelgitler yaşamanız mümkün. Aynı fikirlere sahip olsanız bile, karşılıklı yansıtmalarınızda başarısız davranıyorsunuz. Ortak bir payda bulmaya çalışmalısınız.

Aslan Burcu Günlük Burç Vatan

Hiç beklemediğiniz bir yerden unuttuğunuz bir para ya da daha önce beklediğiniz ancak elinize geçmeyen bir maddi varlık gelebilir bugün. Eğer tutar yüksekse mutlaka doğru şekilde değerlendirmeye çalışın. Akıp gitmesin.

Aslan Burcu Günlük Burç Sözcü

Maddi ve manevi değer yarattığınız tüm konularda hevesli ve titiz bir tutumla başlayacağınız bu çarşamba gününde, akşam saatlerinden itibaren bir enerji düşüklüğü hissedebilirsiniz.Günlük Burç

Aslan Burcu Günlük Burç Takvim

İçinize kapanık bir ruh haline girebilirsiniz. Evde olmak size iyi gelecek olsa da çalışmak zorunda olan Aslanlar erteledikleri işleri masaya yatırabilirler.

27 Ekim 2016 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç. Aslan burcu 27 Ekim 2016 Perşembe günlük burç yorumları. Aslan Burcu Günlük Burç.