Aslan Burcu Yetenekleri

Aslan Burcu Yetenekleri

Aslan Burcunda doğanlar otoriter, emir vermesini bilen, herkesle dost olabilen, kendilerine bağlı olanları kollayan, koruyan kimselerdir. Dolayısıyla fevkalade birer yönetici olabilirler. Bu yeteneklerini ticaret veya toplum hayatında kullanabilirlerse, başarılı olurlar. Fakat, otorite konusundaki isteklerini belli bir sınır dahilinde tutmaları gerekir. Aksi halde, kendilerini beğenir ve zorbalığa başlarlar.

Çok çalışkan, yaratıcı, yorulmak bilmeyen, dirençli, güçlü, atılgan ve cesurdurlar. Bütün bunlar yetenekleriyle birleştiği zaman başarılı olurlar. Ancak, bir ideal peşinde koştukları için bazı sorunlarla karşılaşabilirler. Çünkü ideallere erişmek güçtür. Hatta bazı hallerde ideallere erişilmesi imkansız olabilir. Eğer bunu anlarlarsa, o zaman rahat ederler ve üstün yeteneklerini ortaya koyabilirler. Aksi halde ömürleri, olmayan bir şeyi bulabilmek umuduyla geçebilir ve yeteneklerini de ziyan edebilirler.

Aslan Burcunda doğanların, yeteneklerini değerlendirmeleri mantıklarına bağlıdır. Mantıkları gelişmişse, başarı da kesindir.

Paraya önem verirler. Daima dikkati çekmek, adlarını duyurmak, ünlü olmak isterler. Pek çok kimse onları tanımalı ve onlardan hayranlıkla söz etmelidir.

Aslan Burcunda doğanlar arasından pek çok ünlü sanatçı çıkar. Kuyumculukta ve eğitimcilikte başarılı olabilirler. Çocuklarla iletişim sağlamakta da ustadırlar. Çocukları hem iyi anlar, hem de etkilerler.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
Aslan Burcu Yetenekleri