Aslan Burcu Kadını

Aslan Burcu Kadını

Aslan Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Aslan burcu kadını fiziksel olarak harika görünüşe sahiptir. Kendilerini her türlü belli edebilir. Özellikle saçları, her erkeğin aklını başından alabilir. Bunun kendileri de farkındadır ve sürekli saçlarıyla oynarlar. Kalın telli, parlak ve gür saçları vardır. Açık ve kusursuz ten rengine sahiptir. Burunları küçük ve oldukça hoştur. Yüz hatları ise genellikle yuvarlaktır. Saçlarından sonra ise en dikkat çekici olanı, gözleridir. Genel olarak uzun boylu değillerdir ancak son derece çekici görünüşleri vardır.

Aslan burcu kadınları genellikle fit vücuda sahiptir ancak bazılarında bu durum değişiklik gösterebilir. Giyim konusunda herkesin beğenisini kazanamıyor olsalar bile kendilerine özgü tarzları vardır. Modayı her zaman takip ederler ancak iş uygulamaya geldiğinde yine kendilerine özgü dokunuşlar yaparlar. Fiziklerine uygun giyinmeyi başarır ve dikkat çeker.

Aslan Burcu Kadını Genel Özellikleri

Aslan burcu kadını her ortamda dikkat çeken, herkesin beğenisini kazanan, son derece tutkulu ve akıllı bir kadındır. Özgüveni yüksek olan bu kadının, insanları güldürme yeteneği de fazlasıyla gelişmiştir. Her zaman, her şeyin en iyisine ve en güzeline sahip olmak ister. Mükemmeliyetçi olduklarını söyleyebiliriz. Kırılgan yapıları vardır ve onları üzen kişileri kolay kolay affetmez ancak hiçte kinci değildir. Onlar için gururları çok önemlidir. Enerjisi yüksek olan bu kadın fazlasıyla da ateşlidir.

Aslan burcu kadını kişilik olarak çözülmesi çok zor bir kadındır. İnsanları hayatlarına hızlı bir şekilde sokmaz. Herkesle samimi olabilir ancak bu onların hemen güvendikleri anlamına gelmez. Güçlü kişiliği ve kibirli yanları vardır. Daima övgü dolu sözler duymak ister. Her işte en iyisi olduğunu duymak, beğenilmek ve tatmin olmak ister. Aslan burcu kadını her konuda kararlıdır ve ne yapması gerektiğini çok iyi bilir. Hedefine en doğru şekilde yaklaşır ve bu yolda önüne çıkan her türlü sorunu kolaylıkla ortadan kaldırabilecek yetenekleri vardır.

Aslan burcu kadını eğlenceye ve gece hayatına fazlasıyla düşkündür. İçlerindeki enerjiyi açığa çıkartmak ister ve bunu da gösterişli bir şekilde yapar. Kendilerini ön plana çıkartmalarını sağlayacak her türlü fırsatı değerlendirmek isterler. Odak noktası olmayı ister. Beğenilmek ister ve bu da onların havaya girmesini sağlar. Prenses olmak, herkesi emri altına almak ister. Çoğu kadın ön planda olmak için çabalar ama kimse Aslan burcu kadını kadar başarılı olamaz. Ön planda olmayı ve sahip olduğu gösterişi, doğallığına borçludur.

Aslan burcu kadını ne kendisini ne de bir başkasını kandırmak ister. İçten ve samimi davranışlarla insanları etkiler. Cesur yapıları vardır. Yalan söylemeyi de asla ama asla sevmezler. Dürüstlüğe çok fazla önem verirler. Karşısındaki kişinin yalan söylediğini anlarsa anında ondan uzaklaşır. Aslan burcu kadını doğallığı ile ön planda olsa bile zaman zaman rol yapmayı da tercih edebilir. Farklılık ihtiyacındadır. Kimseye benzemek istemez. Aslan burcu kadını insanları etkilerken kadınlığını ön planda tutmaz, yaklaşımlarını en iyi seviyede tutarak bunu başarmak ister.

Aslan burcu kadınının kişiliğine ayak uydurmak zordur. O çok fazla enerjiye sahiptir. Bulunduğu ortamları her zaman değiştirir. Arkadaş konusunda da seçicidir. Herkesi hayatına sokmaz. Dostları konusunda çok fazla seçici davranır. Aslan burcu kadını özgürlüğüne düşkündür. Onu engellemek ve kısıtlamak hiç mantıklı değildir. Çalışmayı sever ve yaptığı her türlü işi keyif alarak yapmayı tercih eder.

Aslan burcu kadını maddiyata önem verir. Para onlar için güç anlamına gelmektedir. Parasal konularda da cömert davranışları vardır. İhtiyacı olan herkese yardım etmekten keyif alır. Alışverişi de sever ve çok istediği bir şey için cebindeki son parayı verebilir. Her şeyin mükemmel olmasını arzular. Aslan burcu kadını disiplinlidir ve çevresindeki herkese emir vermeyi sever. Anne olduğunda bu durum daha fazla ortaya çıkacaktır.

Aslan Burcu Kadını Aşk Hayatı

Aslan burcu kadını aşk hayatında biraz karmaşıktır. Zaman zaman aşk hayatında özgürlük ister, kimi zaman da partnerinin ilgisizliğinden yakınır. Orta yolu bulan erkekle ilişkisini kolaylıkla devam ettirebilir. Aşk, Aslan burcu kadını için çok önemlidir. Sevdiğini düşündüğü kişiden kolay kolay vazgeçmez, ta ki durum dayanılmaz noktaya gelene kadar. Sevdiği zaman sadık kalır, gözlerini kimseyi görmez. Birlikte olduğu erkeği mutlu etmenin yollarını arar. Birlikteliğinde, gururlarının okşanmasını ister. Aşık olmadığını anladıklarında ilişkisine hemen son vermez, bir süre daha devam ettirir.

Aslan burcu kadını kalbi zor kazanılan kadındır. Ondaki asalet çoğu kadında yoktur. Kalbini kazanan erkek artık işlerin daha kolay olduğunu düşünürse, büyük hayal kırıklığına uğrar. O, bir erkeğe layık mıyım diye düşünmez, erkeğin kendisine layık olup, olmadığını sorgular. Bu nedenle onunla birlikte olan erkek, her zaman ona layık olduğunu kanıtlamalıdır. Aslan burcu kadını aşık olduğunda partnerini kıskanır ancak kendisi kıskanıldığında zaman zaman mızmızlanabilir.

Aslan Burcu Kadınının Olumlu Özellikleri

Aslan burcu kadınının en olumlu özelliği içlerindeki enerjinin hiçbir zaman bitmiyor olmasıdır. Her zaman hareket halindedir. Eğlenmeyi ve eğlendirmeyi bilir. Yaratıcılıkları üst seviyededir. Sorumluluklarının farkındadır ve ona göre hareket etmeyi bilir. Görevlerinden kaçmazlar. İyimser yapıları vardır. Herkese iyi niyetle yaklaşırlar. Dar görüşlü değillerdir ve bu onlara her zaman yardımcı olabilir.

Aslan Burcu Kadınının Olumsuz Özellikleri

Aslan burcu kadınının olumsuz özelliklerinden en dikkat çekicisi hep kendilerini düşünüyor olmalarıdır. İnsanların ne düşündüğünü, nasıl hissedeceğini zaman zaman önemsemezler. Zaman zaman kırıcı, diktatör, patavatsız ve savurgan olabilir. Birikim yapmayı kolay kolay başaramazlar. Dünyayı ben yarattım edasıyla ortalıkta gezebilecek kadar kendilerini beğenmişlerdir.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
Aslan Burcu Kadını