Aslan Burcu İş Hayatı

Aslan Burcu İş Hayatı

Girişimcilik Aslan burcu için pek uygun değildir. Onlar yapılmışı geliştirmeyi severler. Çalıştıkları ortamı, yaptığı işi sürekli geliştirmek isterler.

Aslan burcundan olanlar denenmemişi denemeye meyilli değillerdir. Genel olarak herkezin bildiği, denediği yöntemlerle çalışmak isterler. Siyasette yada Askerlik gibi kurumda uyum sorunu yaşamazlar. Daha alt seviyede olanlarına taviz göstermezler, bu nedenle saygı görürler. Herhangi bir kurumun düzenlediği organizasyonlara da saygı duyan yapıları vardır. Aslan burcundan olanların asi olduklarını çok nadir görürüz.

Kurumsal alanda saygı gördüklerini söylemiştik, özel sektörde de bu böyledir. Meslek seçimlerini saygı duyulacak ve herkezin bildiği alandan seçerler. Hangi işte çalışırlarsa çalışsınlar, yorumlarını asla gizlemez, cesurca kişisel düşüncelerini söylerler. Düşünceleri genellikle aynı olur, herkezin itiraz edeceği şekilde değildir, ancak biraz sert olabilir.

Aslan burcundan olanlar özellikle aile işlerinin devam etmesini ister. Babasından kalan saygın bir iş tam Aslan burcu içindir. Düşüncesizce davranmak yerine, aileden kalan işe sahip çıkıp, geliştirmek ister. Annesinden veya babasından kalan iş ne olursa olsun, o işe devam edip, geliştirmek için çaba sarf ederlerse, kendilerine uyan davranışı sergilemiş olurlar. Başladıkları iş ne kadar üst seviyede olursa olsun, oturup başladıkları işi aynı seviyede tutmak onlara göre değildir. Hep üst seviyeye çıkarmak isterler, bu yüzden hangi seviyede ki işe başladıkları pek önemli değildir Aslan burçlular için.

Aile işlerinin dışında, kendi işinin patronu olanları da vardır. Bildikleri ve başarabilecekleri işe başlamak isterler. Patron olmadan önce hangi işte çalışıyorsa, iş arkadaşlarını yanına alıp onlarla çalışmak isteyebilirler. İş yaşantılarında sabırsız ve düşüncesiz hareket etmezler. Temkinli ve sağlam adımlar atarak daha başarılı olurlar.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
Aslan Burcu İş Hayatı