Aslan Burcu Erkeği

Aslan Burcu Erkeği

Aslan Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Aslan burcu erkeği fiziksel olarak kadınların hoşlarına giden görünüme sahiptir. İlk bakıldığında en dikkat çekici olanı ise saçlarıdır. Saçları gür ve kuvvetli duruşa sahiptir. Boyları orta seviyededir. Nadiren çok uzun ya da çok kısa boylu Aslan burcu erkeğine rastlanır. Fiziksel olarak düzgün hatlara sahiptir. Gözleri ve dudak yapıları hoş görüntüye sahiptir. Güldükleri zaman, karşısındaki insanın aklını alabilir.

Aslan burcu erkeği çok yemek tüketebilir. Bu nedenle bazı Aslan burcu insanları normalden biraz daha fazla kiloya sahip olabilir. Yüz hatları, fiziksel yapılarında en dikkat çekenidir. Giyim konusunda da fazlasıyla iddialı ve başarılıdır. Kendine yakışanı bulmakta zorlanmaz. Seçimlerini iyi yapar.

Aslan Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Aslan burcu erkeği genel özellikleri bakımından son derece seven ve sıcakkanlı kişiliğe sahiptir. Çevresinde bulunan herkesle samimidir ve arası iyidir. İnsanlarla nasıl yakınlık kuracağını iyi bilir. Her insanın mutlu olmasını ister. Kimseyi incitmez, kimseye de sert çıkışlar yapmaz. Aslan burcu erkeğini kızdırmak pek akıl işi değildir. Kızdıkları zaman yıkıcı olabilir. Şartlar nasıl gelişirse gelişsin, her zaman sevgisini en iyi şekilde sunar.

Aslan burcu erkeği genellikle mantığı ile hareket eder. Her türlü sorunun üstesinden kolaylıkla gelebilecek pratik düşünce yapıları vardır. Çözümcüdür, sorun yaratmayı sevmez. Aslan burcu erkeği son derece gururlu, sevecen ve dikkat çekicidir. Onunla birlikte olan kişiler mutsuz olmaz. Herkesi eğlendirmeyi bilir. Enerjisini pozitif yönde kullanmak ister. Bu enerjik, sevecen, mutlu ve hareketli erkek, kolayca kırılan yapıya da sahiptir. Onları üzmek çok kolaydır ancak hiç bir zaman kin tutmazlar.

Aslan burcu erkeğinin en önemli özelliği ise, lider olmasıdır. Yol gösterici, karar verici ve yöneticidir. Bu olumlu özellikleri, özellikle iş dünyasında kendilerine çok fazla yardım sağlar. Sosyal hayatlarında da dikkat çekebilirler. Arkadaş ortamında ne yapılacağına karar veren kişidir. Aslan burcu erkeği her zaman hareket halindedir. Sürekli olarak bir yerde durmak ona göre değildir. Fazlasıyla sıkılır ve mutsuz olur. Zihinsel olarak da çok fazla aktif olan Aslan burcu erkeği, sürekli birden fazla şey düşünür. Bu nedenle onların bir konuya odaklandığını görmek çok zordur.

Aslan burcu erkeği daima hükmetmek ister. Onun kararlarını sorgulamak ve yaptığı şeyleri eleştirmek doğru olmaz. Bu güçlü erkeği karşınıza almak istemezsiniz. Her zaman ön planda olmak ve ilgi çekmek için yapmayacakları şey yoktur. Kimi zaman sert, kimi zaman da ılımlı olabilirler. Dikkat çekme istekleri, sarf ettikleri sözlerine, yapmış oldukları harekete ve giyim tarzlarına bile yansımıştır. Sosyal olarak çok fazla aktif olan bu erkeğin, sayılamayacak kadar arkadaşı vardır. İnsanlarla da arasının iyi olması, çok fazla sosyal aktiviteye katılmalarına neden olur. Gezmeye bayılır, sürekli farklı ortamlarda ve mekânlarda bulunur.

Aslan burcu erkeği sorumluluklarının farkında olan erkektir. Kendisine verilen görevleri en iyi şekilde yerine getirir. Yönetmeyi sevdikleri için işleri de organize etmeye bayılırlar. Aslında emir almayı pek sevmez ve bu nedenle çoğu Aslan burcu erkeği kendi işini yapmayı tercih eder. Hayatın her alanında bir popülerliğe sahiptir. İnsanları etkileri altına almayı çok iyi başarırlar. Kimsenin mutsuz olmasını istemedikleri için insanların sorunlarıyla yakından ilgilenir ve her zaman yardımcı olur. Aslan burcu erkeği için ailesi de önemlidir. Sosyal olarak çok fazla aktif olması, ailesini ikinci plana attıkları anlamına gelmez ancak çoğunlukla arkadaşlarıyla olmayı tercih ederler.

Aslan Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Aslan burcu erkeğinin aşk hayatı asla durağan olmaz. Kadınları kolay etkiliyor olmaları, genç yaşlardan itibaren farklı deneyimler yaşamalarını sağlar. Onunla aşk yaşayan kişinin başı döner. Mutlu olur ve kendisini bulutların üzerinde hissedebilir. Aşık olmadığı sürece kadınlarla gönül eğlendirmenin peşinde olurlar. Kadının, Aslan burcu erkeği ile başa çıkması çok zordur. Aslan burcu aşık olduğunda durulur ve partnerinden başka kimseyi önemsemez. Bir kişiye platonik aşıksa, o kadını elde etmek için her şeyini ortaya koyacaktır.

Aslan burcu erkeği aşk hayatında mutlu etmesini, eğlendirmesini ve kadınına prensesmiş gibi davranmasını iyi bilir. Onunla daha önce ilişki yaşayan bir kadın, onu kolay kolay unutamaz. Aşık olmadığı sürece kendisini düşünür, kendi mutluluğu için hareket eder. Aşık olduğunda ise durum tam tersidir. Gecesini, gündüzünü partnerini düşünerek harcar. Sevdiği kadını fazlasıyla kıskanır ve sahiplenir. Ormanın kralıyla birlikte olmak hiçte kolay değildir. Onu elde edebilen, dizginleyen kadın gerçekten takdiri hak eder.

Aslan Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri

Aslan burcu erkeğinin en olumlu özelliği yüce gönüllü olmasıdır. Her insana yardım etmeyi ister, elinden geldiğince insanları mutlu etmek için çabalar. Yerinde duramayan, sürekli hareket etmek isteyen yapıları vardır. Bakış açıları ve düşünceleri bir hayli geniştir. Aslan burcu erkeği daima gururlarını ön planda tutmayı tercih eder. Ne yaptığını bilir ve aldığı karardan geri dönmez. İyimser, sadık ve son derece kararlıdır. Özgüveni yüksektir. Sorumluluklarından kaçmaz.

Aslan Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

Aslan burcu erkeğinin en olumsuz özelliği sadece kendini düşünüyor olmasıdır. Para konusunda da tutumlu değildir. Elinde avucunda ne varsa harcamak ister. Tüm burçlar arasında kendini en fazla beğenenlerdir. Burnu bir karış havadadır. Rahatlarına düşkündür. Lider olacağım derken insanları kırıp, mutsuz edebilir. Zaman zaman küstahlık da yapabilirler.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
Aslan Burcu Erkeği