Aslan Burcu Erkeği

Aslan Burcu Erkeği

Aslan burcu erkekleri, yaşları ne olursa olsun içlerinde hep çocuksu duyguları vardır. Ancak bunu dışarıya yansıtmazlar. Onun bu çocuksu yanlarını çocuklarıyla ilgilenirken, oyun oynarken görebilirsiniz. İçlerinde çocuksu duygular olmadığını söyleyebilirler, yine de bu gibi aktivitelerden vazgeçmezler.

Sevdikleri zaman duygularını gizlemez, aksine duygularını açıkca ve şatafatlı bir şekilde ifade ederler. Aşık olduğu kişiyi etkilemek için pahalı hediyeler ve lüks mekanları tercih ederler. Aslan burcu erkeği ile ilişki yaşıyorsanız bu durum hoşunuza gidebilir. Ancak bu sizi kandırmasın, kendi maddi durumlarının üst seviyesinde davranışlar sergilerker, kazançlarının çok olduğunu düşünebilirsiniz. Maddi durumu iyi olmasa bile bazen gerçeği saklarlar.

Lüks hayat yaşamayı seviyor olabilirsiniz, size bunu yaşatmaya gücü yoksa üstelemeyin, ileride sıkıntıları beraber çekersiniz. Durumunuz, kazançlarınız doğrusunda bir hayat yaşamayı ikinizde kabullenirseniz daha iyi olur.

Evlendiğiniz zaman Aslan burcu erkeği ile kesinlikle catışma içine girmeyin. Doğrular ne olursa olsun, o aksini söylüyorsa "evet, tamam" deyip konuyu geçiştirin. Ne kadar sert davranışlar sergilerseniz, sorunlarınız o kadar artar.

Size karşı yada çevresine karşı davranışlarını beğenmiyor olsanız bile, yüzüne karşı söylemeyin. Eleştirilmek onlara göre değildir, aksine daha bir savunmaya geçerler. İstekleriniz olduğunda fark etmesini sağlayın, isteğinizi sadece o karşılayabilir gibi davranın. Bu şekilde davrandığınız sürece istekleriniz yerini bulabilir.

Şımarık bir çocuk olarak yetişmiş olabilir. Evlenmiş olsanız bile, hala şımartılıyor olabilir. Bu konuda asla tartışmaya girmeyin. Hangi konuda olursa olsun ailesinin eleştirilmesine izin vermez. Onun da etkilenebileceği konulara deyinin, empati kurmasını sağlayın. O zaman sizi anlayabilir.