Aslan Burcu Duyguları

Aslan Burcu Duyguları

Yoğun duyguları ve Yoğun duygulan ve ihtirasları vardır. Özellikle erkekler daha çok ihtiraslı olabilirler. Kalpleri sevgi doludur. Her şeyden önce yakınlarını severler. Dostları, çevresindekiler onlar için çok değerlidir.

Kalpleri boşsa, sevmeyi ve sevilmeyi isterler. Ancak, bu konuda da biraz idealisttirler. Yani beğenip, sevebilecekleri kimseler aslında üstün kimseler olduğu için, böyle birini bulmaları oldukça güçtür.

Aslan Burcunda doğanlar belki ömürlerinde bir kez tam anlamıyla sevebilecekleri birine rastlarlar. Eğer onunla evlenirlerse çok mutlu olurlar. Eşlerini daima sevip sayarlar. Sevdikleri kimseler onların hayatına bambaşka bir renk ve anlam katar. Ancak, bu burçta doğanların hepsi bu kadar şanslı değildir. Bazısı beğenir ve hatta sevdiğini düşünür. Bir süre sonra yanıldığını anlayabilir. Fakat tutucu olduğu için de ilişkisini hiç değiştirmeden sürdürür. Yani, evlendikten sonra boşanmaya yanaşmaz. Ancak, maceralara atılabilirler. Fakat bu maceralar genellikle pek uzun sürmez. Çünkü kendileri sıkıldığı zaman ilişkilerine son verirler.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
Aslan Burcu Duyguları