Aslan Burcu Aşk

Aslan Burcu Aşk

Aslan Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Aslan burcu erkeği aşk hayatında otoriterdir. Partneri üzerinde baskın olmak, ilişkiyi yönetmek ister. Onunla birlikte olmayı düşünen kişi ilişkiyi Aslan erkeğinin yönetmesine izin vermelidir. Birlikteliğini en güzel şekilde yaşamak ister. Partneriyle her anlamda ilişki yaşamak, tüm duygularına sahip olmak, en fazlasını görmek ister. Aslan burcu erkeği bir kadına yaklaşmak istediğinde kimse ona karşı koyamaz. Elde etmek istediği kadını mutlaka elde edecektir. Hoşlandığı kadına ulaşmak için tüm enerjisini, çekiciliğini ve duygularını kullanacaktır.

Aslan burcu erkeği sevsin ya da sevmesin partnerini kıskanır. Partnerini kimseyle paylaşmak istemez, düşüncesi bile onu deli etmeye yeter. Aslan burcu erkeği gururludur ve ihanete uğradığında derin yaralar alabilir. Aslan burcu erkeğinin genel olarak aşk hayatı hareketlidir ancak aşık olduğunda partnerini çok mutlu edebilir. Sevdiğinde duygusal, romantik olur. Birlikteliğinde mantık yoktur, duygularıyla hareket eder.

Aslan burcu erkeği kötü bir aşk deneyiminden sonra her şeyden vazgeçebilir. Aşk hayatında farklılıklar başlar ve duygularını göz önünde bulundurmadan birliktelik kurabilir. Genel olarak sadık, sevecen, içten, hareketli ve birlikte olduğu kişiye cenneti yaşatacak erkektir. Aşık olduğunda dopdolu yaşamak ister. Bu ateşli erkekle birliktelik kuran kadın kendisini fazlasıyla şanslı hissedecektir.

Aslan Burcu Kadını Aşk Hayatı

Aslan burcu kadını aşk hayatında ateşli ve fazlasıyla çekicidir. Onun çekim gücüne ve cazibesine karşı koyabilecek erkek çok azdır. Akıllı yaklaşımları vardır ve herkesle birliktelik kurmaz. Gururlu oldukları için gururlarının incinmesine neden olacak birliktelik asla kurmazlar. Aslan burcu kadını zordur, onunla her erkek birliktelik kuramaz. Onu elde etmek isteyen erkeğin işi çok zordur. Aslan burcu kadınıyla birlikte olmak isteyen erkek onu hak etmelidir.

Aslan burcu kadını kadınsı yönlerini asla gizlemez. Aslında bu yönlerini erkekleri etkilemek için kullanmazlar ancak gösterişli yapısından hemen her erkek kolaylıkla etkilenebilir. Bir erkeğin kendisini beğendiğini düşünürse havaya girer ve bunu anlamak çok kolaydır, fazlasıyla belli ederler. Aslan burcu kadını çok fazla çekici ve ateşli olmasına rağmen genellikle yalnızdır. Kolay kolay birisini hayatına sokmaz. Kendisini prenses olarak görür ve prensese layık olmak da çok zordur.

Aslan burcu kadını sevdiğinde her şeyi ile partnerinin olur. Sadık, ateşli ve içten davranışları vardır. Sevmediğinde aşkı bir oyun olarak görebilir. Yalnızlıktan sıkıldığında kaçamak flörtler yapmaktan da çekinmez. Aşık olduğunu söylüyorsa, onunla birlikte olan erkek Aslan kadınının duygularından emin olabilir, gözü ondan başkasını asla görmeyecektir.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
Aslan Burcu Aşk